Saw palmetto: rastlina s výbornými účinkami na prostatu

Dávate prednosť sile byliniek, keď vás trápia nejaké zdravotné problémy? Existuje i rastlina, ktorá podporuje mužské zdravie a má spoľahlivé účinky. Je to Saw palmetto alebo Serenoa plazivá. Prečítajte si viac.

Saw palmetto: rastlina s výbornými účinkami na prostatu

Nevšedný vzhľad, ale overené účinky

Saw palmetto alebo v slovenčine serenoa plazivá, je druh malej palmy, ktorá sa tiahne skôr po zemi ako do výšky. Pochádza z juhovýchodnej Ameriky a už starí Indiáni ju používali v prírodnom liečiteľstve. Dnes sa pestuje na okrasné účely a na výrobu výživových doplnkov – má totiž pozitívny vplyv na zdravie močových ciest a prostaty. Nie každá bylinka má vedecky potvrdené účinky, hoci sú všeobecne známe. Na Saw palmetto sa však môžete spoľahnúť – je overené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín.

Je zaujímavé, že má celkom široké využitie – rastový vrchol možno konzumovať ako zeleninu, na výrobu výživových doplnkov sa využívajú plody a okrem toho možno z palmy získať i olej alebo samotné vlákna. 

Pre zdravie prostaty i močových ciest

V intímnej oblasti je všetko prepojené. Problémy s prostatou často prekážajú najmä preto, že zväčšená prostata tlačí na močovú trubicu a kvôli tomu sa nemožno spoľahlivo vyprázdniť. Okrem vplyvu na močové cesty súvisí prostata aj s rozmnožovacou funkciou. Produkuje prostatický sekrét, ktorý tvorí časť ejakulátu. 

Saw palmetto pôsobí komplexne. Podporuje normálnu funkciu prostaty a reprodukčného systému a podieľa sa na zdraví močových ciest

Doplňte účinky Saw palmetta o ďalšie prírodné výťažky

Obzeráte sa po produkte na podporu prostaty? Určite sa vyplatí hľadať taký, ktorý kombinuje viacero účinných látok. Saw palmetto je jednou z hlavných, okrem toho má však výborne výsledky napr. aj lykopén. Z minerálov rozhodne odporúčame zinok a selén – to je pro mužské zdravie tá najdôležitejšia dvojka

V každom prípade sa prijímať doplnky stravy na prostatu oplatí. Je pravda, že prostata s pribúdajúcim vekom trápi viac a viac mužov, ale zároveň platí, že keď sa o ňu budete dlhodobo starať a doprajete si vitamíny a minerály, pomôžete jej udržiavať sa v zdraví.  


 

Prostaxin balení

Prostaxin

Pre ničím nerušený spánok a zdravú prostatu

* platíte iba poštovné a balné 1.95€


Vaše komentáre

Vložte svoj komentár:

  • {{ myComment.createdAt }}

    {{ myComment.name }}:

    {{ myComment.text }}

  • {{ comment.createdAt }}

    {{ comment.name }}:

    {{comment.text}}

Vložte svoj komentár:

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Vyskúšajte Prostaxin® ZADARMO*

*platíte iba poštovné a balné 1,95€

Načítavam formulár

Užívaním ProstaXin a ProMan som urobil dobre

Užívaním ProstaXin a ProMan som urobil dobre

Oskár Bíro, Jelšovce

Už dva roky som verný ProstaXinu

Už dva roky som verný ProstaXinu

Miroslav Mader, Banská Bystrica

Moja kvalita života sa zlepšila

Moja kvalita života sa zlepšila

Miroslav Achberger, Bratislava