Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate zde

 • Zdravá prostata
 • Nórska kvalita
 • Prírodné zloženie
Prostaxin roční balení s dárkem FlexiMed

Pre ničím nerušený spánok a zdravú prostatu

Zdokumentovaný efekt - začnite eště dnes!

Špeciálna ponuka - 50 % zľava na ročné balenie

Prostaxin roční balení s dárkem
Viac ako 2 000 000 zákazníkov
 • 50% zľava
  na ročné balenie
 • Doprava
  ZADARMO
 • Iba
  9,95 € mesačne
 • Elegantné pánske hodinky
  ako DARČEK ZADARMO
GMP

Vyrobené podľa metód
správnej výrobnej praxe

Norsko

Vysoká kvalita
Vyrobené v Nórsku

Rakovina věc veřejná

Podporujeme nadáciu
pre výskum rakoviny

Ověřeno zákazníky

NaturaMed
Viac ako 2.000.000 zákazníkov

Pre ničím nerušený spánok
Prostaxin

O ProstaXine

Muži často nehovoria o svojich problémoch s prostatou. Nehovoria o tom, že pri močení majú slabý prúd moču, ktorý prechádza až do nepríjemného odkvapkávania. Nehovoria o tom, že musia často meniť spodnú bielizeň a v noci opakovane navštevovať toaletu, pretože ich močový mechúr nie je nikdy úplne prázdny. Mnoho mužov považuje tieto problémy za obťažujúce a neradi o nich hovoria. Faktom ale je, že sa väčšina mužov s týmito problémami skôr či neskôr stretne.

Čo je ProstaXin?

ProstaXin je výživový doplnok, ktorý obsahuje novú jedinečnú kombináciu aktívnych prírodných zložiek. Aktívne zložky ako lykopén a Saw Palmetto sú dobre zdokumentované a po celom svete si ich vybrali milióny mužov. Zmes Saw Palmetto je už mnoho rokov bestsellerom a prvou voľbou pre mužov. Prírodné zložky Zinok a Selén prispievajú aj k normálnej hladine mužského pohlavného hormónu v krvi a majú tak blahodarný účinok na mužskú plodnosť a imunitný systém.

Alternatíva, ktorú by ste mali vyskúšať!

Urologické problémy neberte na ľahkú váhu. Všetci muži, mladší alebo starší, by mali pravidelne chodiť na urologické kontroly tak, ako sú zvykom gynekologické prehliadky u žien. Pokiaľ sa poruchy prostaty neliečia, s vekom sa vždy zhoršujú. Jednoduché vyšetrenie môže okrem toho odhaliť, či Vaše problémy nie sú závažnejšieho charakteru.

Vyrobené v Nórsku na prírodnej báze.

Keď sa ozýva prostata

Prostata je veľká ako vlašský orech a nachádza sa medzi močovým mechúrom a panvovým dnom. V žľaze sa vytvára sekrét, ktorý je hlavnou zložkou semena, a je dôležitý pre životnosť a pohyblivosť spermií. S pribúdajúcim vekom je celkom bežné, že sa muži stretávajú s problémami s prostatou a väčšina mužov sa skôr či neskôr stretáva so slabým prúdom moču alebo častejšie navštevuje toaletu.

Najčastejšie príznaky zväčšenej prostaty sú:

 • obtiažne a bolestivé močenie
 • slabý a pomalý prúd moču
 • pocit neúplneho vyprázdnenia mechúra
 • bolestivosť v podbušku
 • nechtený únik moču

Príznaky zväčšenej prostaty majú negatívny vplyv na telesnú i duševnú pohodu. Nepodceňujte urologické problémy a začnite so starostlivosťou o Vašu prostatu čo najskôr.

ProstaXin je prírodným doplnkom, ktorý bol vyvinutý pre udržanie zdravej prostaty.

Aktívne zložky ProstaXinu® a ich účinok

 • saw palmetto

  Saw Palmetto

  Extrakt z bobúľ serenoy plazivej (serenoa repens) sa po dlhú dobu používal v tradičnej juhoamerickej ľudovej medicíne. Účinky na prostatu potvrdzujú aj súčasné lekárske štúdie, za hlavné účinné zložky tejto rastliny sú považované mastné kyseliny a fytosteroly.

 • zinek

  Zinok

  Zinok sa tiež často nazýva minerálom mužov, pretože prispieva k zdraviu prostaty a k tvorbe semena. Najvyššiu hladinu zinku v ľudskom tele majú práve bunky prostaty. Prispieva k udržaniu normálnej hladiny mužského pohlavného hormónu v krvi a má blahodarný účinok na mužskú plodnosť. Pozitívne pôsobí aj na Váš imunitný systém.

 • lykopen

  Lykopén

  Lykopén patrí medzi látky dôležité pre naše zdravie, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo a musíme ich pravidelne dopĺňať stravou. Tento svetlo červený karotenoid sa prirodzene nachádza v paradajkách a v ďalšom červenom ovocí a zelenine.

 • selen

  Selén

  Selén je pre naše telo dôležitý, pretože prispieva napríklad k normálnej funkcii imunitného systému. Ďalej je zdokumentované, že selén prispieva k normálnej spermatogenézii, čo je tvorba mužských pohlavných buniek, teda spermií. Ďalším pozitívom selénu je skutočnosť, že prispieva k udržaniu normálnej hladiny mužského pohlavného hormónu v krvi.

Hodinky s moderným designom VÁŠ DARČEK ZADARMO

Ako exkluzívnu ponuku sme pre Vás prichystali Originálne hodinky WALKER & SCOTT k ročnému baleniu ProstaXin celkom ZADARMO.

 • Odolný materiál z pravej ocele
 • Ukazovateľ dátumu
 • Farebné vyhotovenie v kráľovskej modrej s červenými detailmi
 • Moderný vzhľad s chronografmi
 • Nastaviteľný remienok

Nasaďte si tieto hodinky s elegantným vzhľadom! Svojím moderným a trendy designom upútajú pozornosť behom každodenného nosenia aj pri výnimočných udalostiach. Vo farebnej kombinácii kráľovskej modrej s červenými detailmi a elegantne vyhotovenými chronografmi sú tieto hodinky nevyhnutnosťou, ktorú musíte mať.

Už viac ako 2.000.000 zákazníkov vyskúšalo naše produkty

Skúsenosti zákazníkov s ProstaXinem

©2021 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Ročné balenie Prostaxin® a darček ZADARMO

Iba 9,95 € mesačne

Načítavam formulár

Moja kvalita života sa zlepšila

Moja kvalita života sa zlepšila

Miroslav Achberger, Bratislava

Užívaním ProstaXin a ProMan som urobil dobre

Užívaním ProstaXin a ProMan som urobil dobre

Oskár Bíro, Jelšovce